Bank of Baku-da Black Friday ENDİRİMLƏRİ!
(®) Əfsanəvi endirimlərlə dolu olan və alış-veriş həvəskarlarının həyəcanla gözlədikləri Black Friday gününü Bank of Baku da qeyd edəcək.
Sadəcə 2 GÜN – 26 və 27 noyabr tarixlərində Bank of Baku da Black Friday ENDİRİMLƏRİ olacaq. Endirim günlərində müştərilər 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini,
-KOMİSSİYAYA 80% ENDİRİM,
-İllik faiz dərəcəsinə 2% ENDİRİMLƏ əldə edəcəklər.
Kampaniyadan faydalanan şəxslər krediti NÖVBƏSİZ, ZAMİNSİZ və cəmi 30 dəqiqə ərzində əldə edə biləcəklər. Kreditin illik faiz dərəcəsi isə min.14% təşkil edir.
Qeyd edək ki, kampaniyadan maaş kartı istənilən banka aid olan və Azərbaycan Respublikası ərazində yaşayan və qeydiyyatda olan HƏR KƏS faydalana bilər.
Black Friday günlərində kredit əldə etmək istəyən şəxslər, Bank of Baku-nun istənilən filialına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifarişi yerləşdirə bilər.
Məlumat üçün bildirək ki, Bank of Baku-nun,
-Yasamal, Neftçilər, Əhmədli, Nəsimi, Şirvan və Yeni Gəncə filialı şənbə günü saat 10:00-dan 17:00-dək;
-Baş İdarə, Bakıxanov, Azneft, Səməd Vurğun, Mərkəz, Həzi Aslanov, Mərdəkan, Sumqayıt, Xırdalan, Xaçmaz, Şəki və Lənkəran filialları isə saat 10:00-dan 14:00-dək FASİLƏSİZ olaraq müştərilərinin xidmətindədir.
Daha ətraflı məlumatla 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.