Mikro kreditləri aşağı faizlə və komissiyasız əldə etmək imkanı!
® Hər zaman müştəri məmnuniyyətini düşünən Expressbank, sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olanları xüsusi təkliflə sevindirir.
Məlumdur ki, istənilən biznesi genişləndirmək üçün sərmayə tələb olunur. Sərmayəni qısa müddətə sərfəli şərtlərlə əldə etmək üçün isə Expressbank-a müraciət etmək olar. Payız aylarından etibarən start verilən kampaniya çərçivəsində sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan fiziki şəxslərə 20000 AZN-dək mikro-kredit 0% komissiya ilə təklif edilir. Ümumilikdə isə sahibkarlara illik 22%-dən başlayan faiz dərəcəsilə 48 ayadək müddətə 70.000 AZN-dək mikro kredit ayrıla bilər.
Xatırladaq ki, kampaniya dekabrın 30-dək davam edəcək. Fürsətdən istifadə etməyə tələsin!
Sərfəli şərtlərlə mikro-kredit əldə etmək istəyənlər https://www.expressbank.az/loans/micro-loans# linkə keçid alaraq sifarişi onlayn rəsmiləşdirə bilərlər. Qısa müddət ərzində müştəri ilə əlaqə saxlanılır və kreditin əldə olunması üçün lazımı məlumat təqdim edilir.