Aral Auto artıq Suzuki avtomobil brendinin də Azərbaycandakı dileridir!
(®) 23 fevral tarixində Bakıda Yapon mühəndislik şücaəti və mükəmməlliyə sarsılmaz öhdəliyi ilə dünya miqyasında tanınan Suzuki avtomobil brendinin rəsmi diler tərəfindən yeni salonunun təntənəli açılış mərasimi baş tutub.
Uzun illər ərzində qorunan zəngin irsi ilə Suzuki müstəsna sənətkarlığı, üstün performansı və davamlı keyfiyyəti ilə güvən qazanaraq avtomobil sektorunda dizayn və texnologiyanın sərhədlərini daim yeni səviyyələrə gətirmişdir. Yığcam şəhər avtomobillərindən tutmuş yolsuzluq macəraçılarına qədər Suzuki modelləri bütün dünya üzrə sürücülərin müxtəlif ehtiyaclarını ödəmək üçün hazırlanmış avtomobillərin geniş çeşidini əhatə edir.
Suzuki-nin fəlsəfəsinin mərkəzində təkcə performans baxımından üstün olmaq deyil, həm də brendin əsas dəyərləri - səmərəlilik, davamlılıq və innovasiyanı özündə əks etdirən avtomobillər təqdim etmək üçün irəli gələn mükəmməllik axtarışı dayanır. Texnologiyaları, o cümlədən qabaqcıl təhlükəsizlik xüsusiyyətləri, yanacağa qənaət edən mühərriklər və intuitiv məlumat-əyləncə sistemləri sürücülük təcrübəsini yüksəltmək və müştərilərin gözləntilərini aşmaq üçün diqqətlə işlənilib.
Suzuki ətraf mühitin davamlılığına sadiq qalaraq gələcək nəsillər üçün daha yaşıl və dayanıqlı gələcəyi təmin edərək karbon emissiyalarını minimuma endirmək üçün ekoloji cəhətdən təmiz təşəbbüslərə üstünlük verib və alternativ yanacaq texnologiyaları hazırlayıb.
Aral Auto şirkətinin avtomobil portfelinə yeni əlavə olan Suzuki özü ilə mükəmməllik mirası və müştərilərə misilsiz həllər, müstəsna xidmətlər təqdim etmək üçün özü ilə birgə uzun müddət təcrübəyə sahib əməkdaşlar gətirir. Aral Auto və Suzuki arasında tərəfdaşlıq ümumi dəyərlərin toqquşması və müştəri təcrübəsinin hər aspektində mükəmməlliyi təmin etmək öhdəliyini əks etdirir.
Bakı şəhəri, Babək prospekti 61C ünvanında yerləşən yeni Suzuki avtosalonunun istifadəyə verilməsi ilə müştərilər Aral Auto-nun təcrübəsi və müştəri məmnuniyyətinə sadiqliyi ilə dəstəklənən zərif şəhər avtomobillərindən tutmuş universal yolsuzluq avtomobillərinə qədər Suzuki-nin innovativ seriyasını birbaşa real təcrübədən keçirtmək şansı əldə edəcəklər.
Azərbaycanda funksional avtomobil həlləri üçün etibarlı tərəfdaşınız olan Aral Auto-nun Suzuki avtosalonunda misilsiz performans, etibarlılıq və innovasiyasını kəşf edin. Təqdim olunan mövcud modellər və onların servis xidmətləri haqqında ətraflı məlumat üçün rəsmi diler ilə aşağıdakı nömrədən əlaqə saxlaya bilərsiniz: