Bakıda tikintisi sürətlə davam edir, məzillər 6%-dən başlayan ipoteka krediti ilə satılır
Xəyal etdiyiniz mənzildə yaşayacaqsınız! – City Garden Narimanov(®️) Həm yerli, həm də qlobal nailiyyətləri ilə tanınan “City Garden Narimanov”da tikinti işləri sürətlə davam edir.
“City Garden Narimanov” sakinlərə premium yaşam vəd edən unikal layihələrdəndir. Geniş yaşıl həyət, şəxsi bağçalı və terraslı mənzillər, müxtəlif fəaliyyətlər üçün həm açıq, həm də qapalı idman meydançaları sizin ixtiyarınızda olacaq.
Zövqlü seçimlər və keyfiyyətli inşaat materialları ilə inşa olunan "City Garden Narimanov" xüsusi mükafat almış bir layihədir. Tikintidə və təmirdə istifadə olunan bütün materiallar beynəlxalq standartlara uyğundur.
Qeyd edək ki, optimal mənzil planlaması rəhbər alınan“City Garden Narimanov” kompleksinin bütün mənzillərində faydasız yaşam sahələri minimuma endirilmişdir.
Gündəlik bütün ehtiyaclarınızı qarşılamaq üçün müxtəlif kateqoriyalı iaşə obyektlərini də yaşayış kompleksində tapa biləcəksiniz. Bundan əlavə, məhşur Şəki dairəsi olaraq bilinən ərazidən Koroğlu metrosu istiqamətində getməklə layihəyə aparan yeni yolun çəkilməsi sakinlərin mənzilə tez və rahat çatmağını təmin edəcək.
Bütün bu üstünlüklər sizi həyatın mərkəzində hiss etdirəcək.
Siz də illik 6%-dən başlayan ipoteka krediti ilə “City Garden Narimanov”da mənzil sahibi olmaq şansını dəyərləndirin.