Yeni ildə yeni dil öyrən!
Azercell Busuu məşhur dil öyrənmə tətbiqinə Yeni il kampaniyası başladı(®) “Azercell Telekom” yeni il münasibətilə abunəçiləri üçün kampaniya elan edir! 25 Dekabr – 25 Yanvar tarixlərini əhatə edən kampaniya çərçivəsində “Busuu” məşhur dil öyrənmə tətbiqinə yeni qoşulan Azercell abunəçilərinə bu proqramdan 14 gün ərzində ödəniş və abunə haqqı olmadan istifadə imkanı verilir.
Dünyanın top 10 dilöyrənmə platformaları sırasında olan “Busuu” proqramı real vaxt rejimində xarici dilin öyrənilməsini əlçatan edir. 120 milyondan çox istifadəçisi olan ən yaxşı dil kurslarından yararlanmaq fürsətini qaçırma: öyrənmə planını seç, dilinin lüğət tərkibini zənginləşdir, nailiyyətlərini izlə!
Tətbiq barədə ətraflı məlumat üçün https://www.azercell.com/az/personal/digital-solutions/busuu.html səhifəsinə keçid almaq lazımdır.
Qeyd edək ki, “Bağlantını asanlaşdırır, həyatı daha dolğun edirik”strateji məqsədinə sadiq qalaraq, Azercell şirkəti abunəçilərinə müxtəlif texnoloji həllər təqdim edir eksklüziv və güzəştli kampaniyalar keçirir.