“Expressbank”dan hər kəsə illik 12%-lə kredit
Expressbank-dan yeni ilə özəl sərfəli kredit kampaniyası!(©) Sərfəli təklifləri ilə müştərilərinin istəklərini daim nəzərə alan Expressbank yeni ilə özəl sərfəli kredit kampaniyasına start verdi.
Yeni kampaniya çərçivəsində iş yerindən və maaşından asılı olmadan hər kəs 30.000 manatadək nağd pul kreditini illik 12%-lə, komissiyasız əldə edə bilər.
Üstəlik kampaniya çərçivəsində kredit əldə edən müştərilərə kredit məbləğinə uyğun olaraq Expresso Standart, GOLD və ya Platinum kredit kartı hədiyyə ediləcək.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər istənilən Expressbank filialına yaxınlaşa və ya bankın onlayn xidmət kanallarından –SİFARİŞ linkinə keçid edərək, Express24 mobil tətbiqindən, 050 444 41 32 votsap (WhatsApp) nömrəsindən, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrindən müraciət edərək sifariş edə bilərlər.
Bank məhsulları və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı bankın www.expressbank.az rəsmi saytına daxil olaraq və ya 132 Məlumat mərkəzinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.