Bank Respublika sahibkarlara 10 fürsət təqdim edir
(®) İsti yay ayları artıq geridə qaldı. Payızın gəlişi ilə iş adamları yeni biznes planlarını həyata keçirməyə və ya mövcud bizneslərini genişləndirməyi düşünürlər.
Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, payızın gəlişi ilə sahibkarlar üçün yeni “Biznesə 10 fürsət” adlı mikro və aqro kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, dekabr ayının 31-dək davam edəcək kampaniya çərçivəsində “Bank Respublika”ya müraciət edən iş adamları, mikro və aqro kreditləri illik min. 10%-lə və 10 güzəştlə əldə etmək fürsəti qazanacaq:
-Kredit faizi – 30% endirim;
-Zaminsiz kredit götürmək imkanı;
-Komissiyasız kredit götürmə imkanı;
-Tranşla kredit götürmə imkanı ;
-Sərbəst ödəniş qrafiki;
-Sığorta tələbi yox;
-Qiymətləndirmə xərci yox;
-NeoKart Standard kartı - 50% endirimlə.
Kreditin maksimal məbləği 50.000 manat, müddət 36 ay təşkil edir. Kredit ticarət, kənd təsərrüfatı, xidmət, istehsal və tikinti sahələrində sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan iş adamlarına təqdim olunur.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər, krediti onlayn olaraq “Bank Respublika”nın rəsmi saytından, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 050 6 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək sifariş edə bilərlər.