Məktəbə myCard Junior-la birlikdə!
(®) AccessBank-ın xüsusi olaraq uşaq və yeniyetmələr üçün nəzərdə tutulmuş myCard Junior kartları təhsil ilinin başlanğıcında məktəblilər üçün əla seçimdir.
Kart azyaşlıların maliyyə savadlılığını artırmaqla yanaşı, həm də valideynlərinə övladlarının xərclərinə nəzarət etmək, hesablarını idarə etmək və xərclər üzrə limitlərini tənzimləmək imkanı yaradır. myCard Junior uşaqların kiçik yaşlarından xərclərini düzgün planlamaları və idarə etmələri üçün uğurlu başlanğıcdır.
Bundan başqa, 30%-dək kəşbək və illik qalığa 4%-dək gəlir gətirməsi myCard Junior kartlarının əlavə üstünlüyüdür.
Qızlar və oğlanlar üçün iki müxtəlif dizaynda tərtib olunmuş myCard Junior kart məhsulları platinum kartlarda çap olunur.
myCard Junior kart məhsulları haqqında əlavə məlumat almaq üçün Bankın 151 Əlaqə mərkəzinə zəng edə, 055 440 01 51 “whatsapp” nömrəsinə yaza və ya aşağıdakı linkə daxil ola bilərsiniz: https://bit.ly/3L5msUH