Qaçırmaq olmaz! Yaxşı göstəriciləri olan noutbuk ucuz satılır - SON GÜN
(®) 28 May küçəsi 15 ünvanında yerləşən “ASUS” Brand Store-da yeni tədris dövrünün başlanılması ilə əlaqədar xüsusi promo kampaniya keçirilir.
Belə ki, ASUS E410MA noutbuku 200 manat endirimlə satılır. 14″ HD/Celeron N4020/RAM 4GB/SSD 256GB/NumPad, çəki: 1.30 kq/Rəng: Peacock Blue göstəricilərə malik olan noutbuku cəmi 499 manata əldə edə bilərsiniz. Ətraflı: aztechshop.az
Ümumiyyətlə, 499 AZN-dən başlayan qiymətlərlə satılan ASUS modelləri 1 illik rəsmi zəmanətlədir və hətta 18 ayadək faizsiz taksitlə ödəmə imkanı da mümkündür. Mağazada müxtəlif peşə sahibləri – dizaynerlər, mühəndislər, kreatorlar, memarlar, proqramçılar, developerlər, kodlaşdırma ilə məşğul olanlar üçün hər büdcəyə uyğun yeni modellər mövcuddur.
Kampaniya 31 avqust 2022-ci il tarixinədək davam edəcək.
Noutbukları həm mağazadan özünüz əldə edə bilərsiniz və yaxud www.aztechshop.az saytından onlayn sifariş edə bilərsiniz. Azərbaycanın bütün bölgələrinə pulsuz çatdırılma xidməti mövcuddur.
*2225 qısa nömrəsinə zəng edərək və ya sayta daxil olaraq ətraflı məlumat ala bilərsiniz: