Bankdan yeni layihə: gənclərə İT sahəsi öyrədiləcək
Yelo Bankın “Yelo IT Lab” proqramı dinamik və potensial gənclərə həm İT sahəsini öyrədəcək, həm real təcrübə qazanmaq imkanı yaradacaq.
Bankın yaydığı məlumatda bildirilir ki, istedadlı və motivasiyalı son kurs tələbələri və universiteti yeni bitirmiş məzunlar bu tədris-karyera proqramına qoşula bilərlər.
Proqramda iştirak etmək üçün heç bir təcrübə tələb olunmur. Proqram maliyyə və İT üzrə 20 ildən çox beynəlxalq təcrübəyə malik "GNI Software" şirkəti ilə birgə həyata keçirilir. 3 aylıq proqram çərçivəsində Yelo Bank-ın və İT həlləri üzrə ixtisaslaşmış "GNI Software" şirkətinin peşəkar əməkdaşları tərəfindən təlimlər keçiriləcək. Təlim sonrası isə Bank-ın komandası ilə "Agile" metodologiyasında real iş mühiti ilə tanış olacaqlar. Proqramının sonunda seçilmiş iştirakçılar Yelo Bank-da işlə təmin olunacaq.
“Yelo IT Lab” proqramında iştirak etmək üçün tələb olunan meyarlara uyğun namizədlər 28 aprel, 2022 tarixinə kimi https://bit.ly/ylpsdcv linki vasitəsilə qeydiyyatdan keçə bilərlər.
Yerlər məhduddur.