Ödənişləri ABB mobile-da qazandığınız "Fayda"larla edin!
İndi "Fayda"larla elə ABB mobile-dan müxtəlif kommunal, rabitə, vergi və s. ödənişləri də aparmaq mümkündür(®) ABB mobile tətbiqinin imkanları daha da genişlənib. Tətbiqə "Fayda" proqramı ilə bağlı yeni funksiya əlavə edilib. ABB mobile vasitəsilə toplanmış "Fayda"larla indi ödənişlər də aparmaq olar.
Fayda ABB-nin loyallıq proqramıdır. Ödənişlərini ABB mobile tətbiqi ilə edən bütün müştərilər "Fayda"lar toplayırlar. İndiyə qədər Faydalarla yalnız hədiyyələr qazanmaq olurdu. İndi isə "Fayda"larla elə ABB mobile-dan müxtəlif kommunal, rabitə, vergi və s. ödənişləri də aparmaq mümkündür. "Fayda" proqramı tətbiqin “Sizə özəl” bölməsindədir.
Müştəri ABB mobile tətbiqində qeydiyyatdan keçəndə ilkin olaraq 2000 “Xoşgəldin Fayda-sı” qazanır. Ondan sonra tətbiqdə 1 manatdan çox məbləğdə etdiyi hər ödəniş ona yeni "Fayda"lar qazandırır. Toplanmış "Fayda"ları balansda dərhal görmək olur. "Fayda"lar 1 il müddətində qüvvədədir. ABB mobile istifadəçisi tətbiqin “Tarixçə” bölməsindən hər bir əməliyyat üçün son istifadə tarixini mütəmadi izləyə bilər. Fayda loyallıq proqramı barədə əlavə məlumatları buradan əldə edə bilərsiniz.