Expressbank-ın “Expresso” kartlarını pulsuz əldə edərək, əlavə üstünlüklər qazanın!
(®) Bankın plastik kartlar üzrə təklif etdiyi əsas üstünlük, müştəri nağdsız ödənişlər etdikdə ona pul qazandırmaq və əməliyyatın rahatlığını təmin etməkdir.
Müştərilər istifadə müddəti 4 il olan “Expresso Standard” kartını 10 AZN, “Expresso Gold” kartını 30 AZN və “Expresso Platinum” kartını isə 50 AZN məbləğində əldə edə bilərlər.
“Expresso” kartlarınının üstünlükləri, plastik kartlarının debet qalığına illik 5%-dək gəlir gətirir. Həmçinin “Expresso” kartları ilə onlayn ödənişlər istisna olmaqla etdiyiniz hər xərcləmədən 1 %, tərəfdaşlarımızdan etdiyiniz ödənişlərdən isə 30 %-dək cashback qazana bilərsiniz.
Həmçinin müştərilər hesablarına minimum 250 AZN ilkin mədaxil etməklə “Expresso Standard”, 500 AZN ilkin mədaxil etməklə “Expresso Gold” və 1000 AZN ilkin mədaxil etməklə “Expresso Platinum” kartlarını pulsuz əldə edə bilərlər. Kartı aldığınız gün isə hesaba mədaxil etdiyiniz məbləğdən istədiyiniz formada istifadə edə bilərsiniz.
Expressbank-ın bütün plastik kartları Mastercard Contactless / VISA payWave sistemlərini dəstəklədiyi üçün təmassız ödəniş xidmətindən hər kəs faydalana bilir. Kartların istifadəsinin rahatlığı bununla da bitmir. Ölkə üzrə quraşdırılan istənilən Expresspay və eManat terminalları vasitəsilə balansı artırmaq və digər əməliyyatları reallaşdırmaq mümkündür.
Əlavə olaraq hər üç kartı birləşdirən aşağıdakı üstünlüklər mövcuddur:
SMS Bankinq – PULSUZ;
3 fərqli növdə kart seçimi – Standard, Gold, Platinum;
Valyuta seçimi – AZN, USD, EUR, GBP;
48 ay istifadə imkanı;
Nağdlaşdırma komissiyası – 0%
Qeyd edək ki, banka getməyə ehtiyac yoxdur. Kartınızı “Expressbank” saytında https://www.expressbank.az/cards/expresso linkinə keçid edərək onlayn qaydada sifariş edə bilərsiniz.