“Bank BTB-dən Mastercardla Hyundai Accent qazan!” adlı lotereyanın qalibi seçildi
(®) 1 iyul 2021-ci il tarixində start verilən “Bank BTB-dən Mastercardla Hyundai Accent qazan!” adlı lotereyanın şanslı qalibi 27.12.2021-ci il tarixində bəlli olub.
Lotereya şərtlərinə əsasən seçim prosesi 5 komissiya üzvünün iştirakı ilə həyata keçirilib. Komissiya üzvləri Fərid İslamov - Banco.az saytının təsisçisi, Zakir Rəhimli – “Sia” agentliyində şöbə rəhbəri, Emin Yusufov - KKM Group şirkətinin direktoru, Təhminə Quliyeva – ABA-da ( Azərbaycan Banklar Assosasiyası) layihələr üzrə mütəxəssis və Elçin Qurbanov - Pro Media Group şirkətinin satış mütəxəssisi idi. Tədbirdə bankın İdarə Heyəti üzvləri və Rəqəmsal departamentinin əməkdaşları da iştirak ediblər.
Lotereyanın qalibi xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə təsadüfi seçim üsulu ilə sosial şəbəkədə canlı yayımda seçilib.
Qalib 1991-ci il təvəllüdlü Yevlax rayon sakini Abdulla Elgün Qəzənfər oğlu olub. Qeyd edək ki,01.07.2021-01.12.2021 tarixləri aralığında Bank BTB Mastercardı ilə hər 21 AZN və ondan yuxarı məbləğdə edilmiş ödəniş müştərilərə avtomobili qazanmaq şansı vermişdi.
Bank BTB-nin təşkil etdiyi lotereya və digər kampaniyalar barədə məlumat almaq istəyən şəxslər bankın onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.