Azərbaycanın iki kredit təşkilatı işçiləri üçün “Oxu, öyrən” layihəsinə başladı
“ƏN BÖYÜK AKTİVİMİZ İNSAN KAPİTALIDIR!”(®) “Lombardcini” və “Güvənli” MMC kredit təşkilatları birlikdə “Oxu, öyrən” Kitabxana layihəsini həyata keçirməyə başlayıblar.
Şirkətlərin yaydığı məlumatda bildirilir ki, layihənin məqsədi şirkət əməkdaşlarının oxu mədəniyyətini, bilik və bacarıqlarını inkişaf etdirmək, mütaliəyə olan maraqlarını artırmaq, onları maarifləndirmək və ruh yüksəkliyi yaratmaqdır.
“Hal-hazırda kitabxanada 100-ə yaxın müxtəlif məzmunda kitablar mövcuddur. Təşkilat üzvlərinin də kitabxana layihəsinə olan maraqları danılmazdır. Ümid edirik ki, bu addım gənclərimizin mütaliəyə daha çox zaman ayırmalarına və böyük uğurlarına səbəb olacaqdır”, -məlumatda bildirilir.
İNNOVATİV LAYİHƏ VƏ MƏHSULLAR TƏQDİM EDİLƏCƏK
Qeyd edilib ki, “Lombardcini” və “Güvənli” MMC kredit təşkilatları qarşıdan gələn 2022-ci ildə innovativ layihə və məhsullarını müştərilərinə təqdim etməyi planlaşdırır. 2022-ci ildə birlikdə yeni sosial və ictimai tədbirlərin həyata keçirilməsi, həmçinin təşkilatın üzvlərinin inkişafı üçün yeni layihələr reallaşdırılması nəzərdə tutulur.
Korporativ kitabxana və təşkilatlar haqqında ətraflı məlumatlarla tanış olmaq istəyirsinizsə, www.guvenli.az və www.lombardcini.azsaytlarına daxil olub məlumat əldə edə bilərsiniz.