Hesab.az-dan 14 AZN məbləğində cashback kampaniyası!
(®) Hesab.az onlayn xidmətlər platforması Mastercard ilə birgə möhtəşəm cashback kampaniyasına start verib.
Sevindirən və sərfəli kampaniyalarla daim diqqət çəkən GoldenPay/Hesab.az, istifadəçilərinə özəl 2021-ci ilin son qazandıran kampaniyasını başladıb. Kampaniya 16 Dekabr 2021-ci ildən etibarən başlayıb və 3 ay boyunca davam edəcək.
Kampaniyada Hesab.az platformasında Masterpass sistemində saxlanılan MasterCard və ya Maestro kartları ilə Avtomatik ödəniş daxil edən yeni və ya mövcud istifadəçilər iştirak edəcək və 7 AZN məbləğində cashback qazanacaq. Bütün istifadəçilərə kampaniyada 2 dəfə iştirak edib qalib olmaq haqqı verilir.
Kampaniyaya kommunal, mobil, internet, kabel TV, stasionar telefon, bank və ya mağaza kreditləri bölmələri üzrə daxil edilən Avtomatik ödənişlər daxildir. Bu zaman istifadəçilər hər biri ən azı 10 AZN məbləğində olmaqla, borca və ya qrafikə görə Təkrarlanan Avtomatik ödəniş təyin edəcək. Qaliblər hər Avtomatik ödəniş üçün ilk ay 2 AZN, ikinci ay 2 AZN, üçüncü ay isə, 3 AZN cashback əldə edəcək.
Bu minvalla bütün qaliblər kampaniyada iştirak etməklə hər ödənişdən 7 AZN, toplam isə 14 AZN cashback qazanmış olacaqlar. Kampaniya şərtlərinə uyğun Avtomatik ödəniş daxil edən Hesab.az istifadəçilərinin cashback-i ödənişdən sonra Hesab Koin hesablarına AZN nominalında köçürüləcəkdir.