Faizlər endi, aylıq ödənişlər azaldı - Bank of Baku-dan Yeni il kampaniyası
(®) Yeni ilin gəlişini sevinclə qarşılayan Bank of Baku, müştərilərinə Yeni İl möcüzəsi yaşadaraq - FAİZLƏRİ ENDİRDİ, AYLIQ ÖDƏNİŞLƏRİ AZALTDI.
Belə ki, indi Bank of Baku-dan 30.000 AZN-dək Nağd Pul Krediti əldə edən HƏR KƏSİN AYLIQ ÖDƏNİŞİ DAHA AZ OLACAQ.
Məsələn, kampaniya müddətində 3500 AZN kredit əldə edən şəxslər aylıq 135 AZN yox, 95 AZN, 6000 AZN kredit əldə edənlər isə aylıq 232 AZN yox, 162 AZN ödəyəcəklər. Yəni, kreditin aylıq məbləği azalacaq və şərtlər daha sərfəli olacaq.
Yeni ilə özəl olaraq keçirilən kampaniyanın üstünlükləri bununla bitmir. Kredit əldə edən müştərilər bir çox üstünlüklərə sahib ola biləcəklər:
İllik min.14% ilə kredit;
20.000 AZN-dək ZAMİNSİZ kreditləşmə;
30 dəqiqə ərzində kredit alma imkanı;
Növbəsiz və çevik rəsmiləşmə.
Bank of Baku-nun yeni kampaniyasından maaş kartı istənilən banka aid olan, başqa bankda krediti olan və Azərbaycan Respublikası ərazində yaşayan və qeydiyyatda olan HƏR KƏS faydalana bilər.
Kampaniya 31 dekabr 2021-ci il tarixinə kimi keçərlidir.
Yeni ildə sərfəli şərtlərlə kredit əldə etmək istəyən şəxslər, bankın istənilən filialına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, “WhatsApp-dan - (+99450) 447-00-55 müraciət edə və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifarişi yerləşdirə bilər.
Qeyd edək ki, Bank of Baku-nun bütün filialları şənbə günü də FASİLƏSİZ olaraq müştərilərinin xidmətindədir:
Yasamal, Neftçilər, Əhmədli, Nəsimi, Şirvan və Yeni Gəncə filialı saat 10:00-dan 17:00-dək;
Baş İdarə, Bakıxanov, Azneft, Səməd Vurğun, Mərkəz, Həzi Aslanov, Mərdəkan, Sumqayıt, Xırdalan, Xaçmaz, Şəki və Lənkəran filialları saat 10:00-dan 14:00-dək.