“Qoldenpey” və Asan Könüllülük Məktəbi Şəhid ailələri üçün “Zəfər” xeyriyyə layihəsi keçirib
(®) Ölkənin ilk onlayn xidmətlər platforması, Goldenpay/Hesab.az və Asan Könüllülük Məktəbinin təşkilatçılığı ilə Vətən müharibəsinin 1 illik tarixi münasibətilə Şəhid ailələrinə dəstək məqsədli layihə baş tutdu.
Vətənimizin müdafiəsində şücaət göstərmiş Qəhrəmanlarımızın əziz xatirəsini yad etmək məqsədilə İsmayıllı, Qəbələ və Oğuz rayonlarında Şəhid ailələrinə dəstək göstərildi. Belə ki, 600 mindən çox istifadəçisi olan GoldenPay/Hesab.az, istifadəçilərinə də xeyriyyə kampaniyasında iştirak etmək üçün şərait yaratdı. 1-7 Noyabr tarixlərində keçirilən kampaniyaya əsasən, Hesab.az-da Bonus toplayan istifadəçilər Bonuslarını Şəhid ailələrinə yardım aksiyası üçün ianələr etdilər.
Aksiyanın yekunlaşması ilə GoldenPay/Hesab.az rəhbərliyi və Asan Könüllülük Məktəbinin əməkdaşlarının iştirakı ilə İsmayıllı, Qəbələ və Oğuz rayonlarında Böyük Vətən müharibəsi Şəhid ailələrinə ərzaq sovqatı paylanıldı. Bu minvalla 93 Şəhid ailəsi ziyarət edildi və Qəhrəmanlarımızın əziz ruhu yad edildi.