İrşaddan Zəfər gününə özəl kampaniya başladı
İrşaddan Zəfər günü ərəfəsində alış- veriş üçün əla fürsət.(®) İrşaddan Zəfər günü ərəfəsində alış- veriş üçün əla fürsət. Telefon, elektronika və məişət satışı üzrə ixtisaslaşan, ən böyük mağazalar şəbəkəsindən olan İrşadda “Zəfər günü münasibəti ilə” hər kəsi şad edəcək kampaniya keçirilir.
Kampaniya müddətində bütün məhsullar ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız təklif edilir. Belə ki, noyabrın 5-dən 11-dək İrşadda istənilən məhsulu 18 ayadək hissəli ödənişlə əldə etmək mümkündür. Üstəlik mağazalardan və ya irshad.az saytından nağd alış etdiyiniz zaman həqiqi endirimlər də olacaq.
Smartfonlarını yeniləmək istəyənlər qeyd olunan kampaniya müddətində ilkin ödəniş etmədən, faiz və komissiya ödəmədən 12 aya, məişət əşyalarını və notbukları eyni şərtlərlə 18 ayadək hissəli ödənişlə ala bilərlər. Kampaniya bütün mağazalarla yanaşı həm də 20.000 dən çox çeşidin olduğu irshad.az saytından alış-verişə də şamil edilir.
Əlavə olaraq qeyd edək ki, İrşadda HONOR brendinin bazara təqdim etdiyi yeni flaqman Honor 50 smartfonu da ayda cəmi 70 AZN dən başlayaraq ilkin ödənişsiz, komissiyasız, 20 aya hissəli ödəmə imkanı ilə təklif olunur. Bu smartfonu 16 noyabradək əldə edənlərə həm də Honor Earbuds 2 lite qulaqlığı hədiyyə olunur.