Baku Electronics-də bütün mobil telefonlar və planşetlər ilkin ödənişsiz və 18 ay faizsiz!
Ayda cəmi 19 manat ödəyərək Samsung Galaxy A12 32 GB telefonunu əldə etmək mümkündür.(®) Azərbaycanın ilk elektronika mağazalar şəbəkəsi Baku Electronics, Zəfər gününə özəl möhtəşəm şərtlər və endirimlərlə müştəriləri sevindirir.
Belə ki, yalnız Noyabr ayının 5-dən 10-a kimi çoxdan gözlənilən şərtlər yalnız Baku Electronics mağazalarında olacaqdır.
Noyabr ayının 5-dən etibarən bütün mobil telefon və planşetləri ilkin ödənişsiz, 18 ay faizsiz kreditlə, bütün Apple məhsullarını isə ilkin ödənişsiz, 12 ay faizsiz kreditlə əldə edə bilərsiniz.
Bu, o deməkdir ki, indi Samsung Galaxy A12 32 GB (A125) model telefonunu indi 18 ay müddətində faizsiz, ayda cəmi 19 AZN ödəyərək əldə etmək mümkündür.
Bundan əlavə, bütün məişət texnikası, kondisionerlər və televizorlar ilkin ödənişsiz, komissiyasız və 18 ay faizsiz kreditlə alıcılarını gözləyir.
Bu isə o deməkdir ki, kampaniya çərçivəsində LG televizor 32LM55OBPLB.AMCB modelini nə ilkin ödəniş, nə komissiya ödəmədən, 18 ay faiz olmadan ayda cəmi 30 AZN ödəyərək əldə edilə bilər.
Endirim və fürsətlər bununla bitmir.
Kampaniyada bütün minik vasitələri, smart saatlar və noutbuklar isə ilkin ödənişsiz, komissiyasız və 15 ay faizsiz olaraq təklif olunur.
Smart saat əldə etmək istəyənlər Samsung SM-R860NZKACIS smart saat modelini ilkin ödəniş etmədən, heç bir komissiya və faiz ödəmədən 15 ay olmaqla hər ay 36 AZN ödəyərək bu fürsətdən yararlana bilərlər.
Evinin rahatlığı və gözəlliyini düşünənlər üçün isə əla fürsət var.
Noyabrın 5-dən 10-a kimi bütün qab-qacaq, tava-qazan və tekstil 40%-dək endirimlə, bütün mebelləri isə komissiyasız, ilkin ödənişsiz və 24 ay faizsiz kreditlə, nağd alışda isə 35% endirimlə əldə edə bilərsiniz.
Möhtəşəm Zəfər gününə özəl kampaniya şərtləri bununla bitmir.
Nağd və taksitlə alışlarda 200 AZN hədiyyə
Zəfər kampaniyası çərçivəsində 500-1500 manat dəyərində nağd və taksitlə alış edən müştərilər 50 manatlıq, 2500-dən yuxarı nağd və taksitlə alış edənlər isə 200 manatlıq hədiyyə kartı qazanacaqdır.