Muğanbankın müştəriləri üçün “AniPay ilə ödə və qazan” lotoreyası
(®) “Muğanbank” ASC Mərkəzi Bank tərəfdindən yaradılan “AniPay” Ani Ödəniş Sisteminə qoşulmuşdur. Adıçəkilən sistemin vasitəsi ilə müştərilər bank əməliyyatlarını məsafədən və ya “Muğanbank” ASC-nin filiallarına yaxınlaşmaqla sürətli şəkildə həyata keçirə bilərlər.
Noyabr ayının 1-dən etibarən Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı "AniPay ilə ödə va qazan" adlı stimullaşdırıcı lotereyaya start verib. Noyabr ayı ərzində keçiriləcək stimullaşdırıcı lotereya dövründə AÖS vasitəsilə minimum 5 (beş) manat məbləğində köçürmə əməliyyatı aparan istifadəçilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak hüququ əldə edəcəklər. Lotereya yalnız fiziki şəxslər arasında aparılan əməliyyatları əhatə edir və ümumilikdə ölkə üzrə 400 nəfərin qalib olacağı planlaşdırılır. Hər bir qalib üzrə 100 manat təşkil edəcək uduş məbləği qalib şəxsin bank hesabına köçürüləcəkdir.