"Neptun Supermarket”dən bir ilk: 2 DƏQİQƏDƏ TAM PULSUZ ALIŞ-VERİŞ
Şansı qazanan hər bir şəxs 2 dəqiqə ərzində marketdən nə mümkündürsə götürə biləcək.(®) 19 ildir uğurla fəaliyyət göstərən "Neptun Supermarketlər Şəbəkəsi” bu dəfə daha fərqli kampaniya ilə fərqlənir.
Belə ki, "Neptun Supermarketlər Şəbəkəsi” Sizə 2 dəqiqəlik pulsuz alış-veriş şansı qazandıracaq! Bəli, düz oxudunuz, kampaniyaya düşən hər kəs 2 dəqiqə ərzində marketdən nə mümkündürsə götürə biləcək.
Kampaniyamızın şərtləri:
25 oktyabr - 28 noyabr tarixlərində "Neptun bonus kart”la bir dəfə 50 AZN-dən çox alış-veriş edən kampaniyada iştirak hüququ qazanacaq. Daha çox alış-veriş,Sizə daha çox şans qazandıracaq.
Hər həftənin çərşənbə axşamı, həftə içində bir dəfəyə 50 AZN-dən çox alış-veriş edən müştərilər siyahıya alınacaq və 10 şanslı qalib "Neptun Supermarket"in rəsmi "İnstagram” hesabında canlı yayımda təsadüfi seçim yolu ilə təyin olunacaq.
Qalib olun, "Neptun Supermarket"dən cümə günü 2 dəqiqə ərzində tam pulsuz alış-veriş edin!
Məlumat üçün qeyd edək ki, qaliblər həftəlik seçiləcək.
Xüsusi qeyd: Spirtli içkilər və tütün məhsulları bu kampaniyaya aid deyil. Hər məhsuldan bir ədəd və ya 1 kq götürülə bilər. Ən əsası, bu 2 dəqiqə ərzində Sizə səbət (market arabası) verilməyəcəkdir.
Daha ətraflı məlumatı 162 qaynar xəttindən və ya neptun.az saytından əldə edə bilərsiniz.