İrşadda 18 oktyabra özəl 18 günlük fürsət!
(®) İrşad mağazalar şəbəkəsi 18 oktyabr Dövlət Müstəqilliyinin Bərpası Günü münasibəti ilə 18 günlük yeni kampaniyaya start verib.
Smartfonlarını, məişət texnikasını, elektronika əşyalarını yeniləmək istəyənlər bu kampaniyadan 14 -31 oktyabr tarixlərində faydalana bilərlər.
Kampaniyanın şərtlərinə görə müştərilər heç bir əlavə ödəniş etmədən smartfonları 12 aylıq, məişət texnikası və TV -ləri 18 aylıq, notbukları isə18 ayadək ilkin ödənişsiz, faizsiz və komissiyasız hissəli ödənişlə əldə edəcəklər.
Nağd, taksit kartları və 3 aylıq hissəli ödənişlə alış edən müştərilər həqiqi endirimlərdən də faydalana biləcəklər. Məhsulları kampaniya şərtləri ilə İrşadın istənilən mağazasından əldə etmək mümkündür. O cümlədən www.irshad.az saytı vasitəsilə onlayn sifariş verən müştərilərə isə məhsullar tam pulsuz çatdırılır.
İrşad kollektivi 18 Oktyabr Dövlət Müstəqilliyinin Bərpası Günü münasibətilə bütün vətəndaşlarımızı təbrik edir, dövlətimizin müstəqilliyinin əbədi olmasını diləyir.