Bank Respublika xarici ödənişlərə yüksək keşbek verəcək!
(®️) Onlayn alış-verişlərinizi xarici saytlarda etməyə üstünlük verirsiniz? İstirahət etmək üçün xaricə ölkəyə bilet almaq və hoteldə rezervasiya etməyə hazırlaşırsınız? Xarici universitetdə təhsil haqqına görə ödəniş etməlisiniz?
O zaman Bank Respublika kartlarını əldə etməyə tələsin!
Çünki, müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, bankın kart müştəriləri üçün “Belə keşbek olmamışdır!” adlı sərfəli kampaniyaya start verir.
Belə ki, 16 avqust – 16 sentyabr 2021-ci il tarixlərində davam edəcək kampaniya çərçivəsində Bank Respublikanın istənilən kartı (Visa/Mastercard) ilə xarici internet səhifələri üzərindən minimum 100 AZN məbləğində ödəniş edən müştərilər kampaniyanın iştirakçısına çevriləcək və 3%-dək keşbek qazanacaq!
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər, kartları onlayn olaraq Bank Respublika”nın rəsmi saytından, facebook səhifəsindən , eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 051 4 144 144 nömrəsinə “Kart” yazıb göndərərək sifariş edə bilərlər.