Türk Hava Yollarından 30 şəhərə 30% endirim
2021-ci il Türk Hava Yolları Azərbaycan uçuşlarının 30-cu ilidir.
Şirkətdən Marja-ya daxil olmuş məlumata görə, bu səbəblə il boyunca sərnişinlər üçün yararlana biləcəkləri fərqli kampaniyalar nəzərdə tutulur.
30 İyul tarixində planlanmış 1 günlük kampaniya çərçivəsində 30 fərqli şəhər üçün 30% endirim nəzərdə tutulmuşdur. Belə ki, eyni tarixdə eyni istiqamətə ediləcək iki nəfərlik səyahətlərdə hər ikinci biletə 30% endirim tətbiq ediləcəkdir. Endirimə daxil olan şəhərlərin siyahısı aşağıdakı kimidir:
İstanbul, İzmir, Moskva, Sankt-Peterburq, Maldiv, Seyşel adaları, Paris, London, Nyu-York, Boston, San-Fransisko, Mayami, Çikaqo, Los-Angeles, Kankun, Zaqreb, Dubrovnik, Kiyev, Odessa, Nitsa, Varşava, Berlin, Münix, Frankfurt, Düsseldorf, Köln, Riqa, Tel-Əviv, Doha, Dubay.
Kampaniyanın satış müddəti sadəcə 30 İyuldur. Bu kampaniya çərçivəsində yazılacaq biletlərin səyahət tarixi ilə bağlı hər hansısa bir məhdudiyyət yoxdur.