“Kontakt” korporativ müştərilərinə özəl kredit şərtləri təklif edir
(®️) Ölkənin lider riteyl şəbəkələrindən olan “Kontakt” korporativ müştərilər üçün “Kontakt Business” altbrendini təqdim edir. “Kontakt Business” korporativ müştərilərə maksimum keyfiyyətli və ən sərfəli şərtlərlə xidmət göstərir.
Hazırda 2000-dən yuxarı korporativ müştəriyə xidmət edən bu brend eksklüziv nağd və kredit şərtləri təklif edir. Belə ki, “Kontakt Business” müştəriləri “Kontakt Home” mağazalarında təqdim olunan bütün məhsulları cəmi 20% ilkin ödəniş etməklə 12 ayadək faizsiz kredit şərtlərilə əldə edə bilər. Bundan başqa, "3 aya ödə" şərtindən yararlanan müştərilərə bütün məhsullar endirimli nağd alış qiymətinə təklif edilir. Kredit alışı zamanı hər hansı məhsul limiti də yoxdur.
Alınan məhsullar şəbəkənin əməkdaşları tərəfindən ödənişsiz düz ünvana çatdırılır və quraşdırılır. Kredit rəsmiləşdirilməsi üçün də hər hansı ünvana yaxınlaşmağa ehtiyac yoxdur. Rəsmiləşdirmə üçün “Kontakt” əməkdaşları özləri müştərilərin ofisinə yaxınlaşacaq.
Qeyd edək ki, qiymətə ƏDV daxildir.
Kredit imkanlarından əlavə korporativ müştərilərə aşağıdakı imkanlar özəl olaraq təklif edilir:
-Nağd alışda xüsusi endirimlər;
-Telefon, notbuk, kondisioner, mikrodalğalı soba, dispenser və bu kimi bütün ofis avadanlıqlarını köçürmə yolu ilə əldə etmək;
-Kontakt.az saytında əks olunan məhsullarla yanaşı, orada mövcud olmayan məhsulları belə öncədən sifarişlə əldə edə bilmək;
-Telefon zəngi və ya elektron poçtla sifariş vermək;
Korporativ satış şöbəsinin əlaqə vasitələri aşağıdakı kimidir: