“Hyundai Azərbaycan”-dan 25 ilə özəl möhtəşəm servis kampaniyası !
(®️) Azərbaycanın dinamik avtomobil bazarında sahib olduğu mövqeyini hər zaman qorumağı bacaran Hyundai avtomobillərinin rəsmi distributoru "Auto Azərbaycan" şirkəti bu il 25 illiyini qeyd edir. 25 illik yubiley münasibəti ilə “Hyundai Azərbaycan” bütün Hyundai sahiblərinə hədiyyə olaraq xüsusi servis kampaniyası təqdim edir.
Belə ki, İyun ayının 30-dək bütün Hyundai sahibləri rəsmi servis mərkəzlərinə ziyarət zamanı işçilik haqqına 25%, Ehtiyat hissələrinə isə 25% -dək endirim qazanacaq.
Kampaniya həm fiziki, həm hüquqi, həm də ticari avtomobil sahiblərinə şamil olunur.
Qeyd edə bilərik ki, uzun müddət rəsmi servisin üstünlüklərindən faydalana bilməyən zəmanətsiz Hyundai sahibləri üçün əla fürsətdir.
Daha ətraflı məlumat əldə etmək istəyən müştərilər (012) 989 çağrı mərkəzinə zəng edərək, suallarına cavab ala bilərlər.
"Auto Azərbaycan" şirkəti olaraq 25 il boyunca əldə etdiyimiz biznes uğurları ilə qürur duyur və bu uğurları əldə etməyimizə səbəb olan, bizə ehtimad göstərən müştərilərimizə təşəkkür edirik!
1967-ci ildə təsis edilmiş “Hyundai Motor Company” şirkəti etibarlı avtomobil partnyoru olmağı özünə vəzifə təyin etmişdir.