Binə və Hövsan sakinləri, bu fürsəti qaçırmayın!
(®️) İrşad istifadəyə verilən yeni Binə və Hövsan mağazalarında müştərilər üçün kampaniyalara start verdi.
20 – 31 may tarixinədək başlayan kampaniyada müştərilər bütün məhsulları ilkin ödənişsiz, faizsiz 18 ayadək ödəmə imkanı ilə əldə edəcəklər. Eyni zamanda həm Binə, həm Hövsan mağazasında istər nağd, istər hissəli ödəniş, istərsə də kreditlə məhsul alan müştərilər həmin məhsulu pulsuz aparmaq şansına sahib olacaqlar. Şadplyus aksiyasında iştirak etməklə alınan hər məhsula görə Alınan hər məhsula görə döndərdiyiniz şadplyus çarxı sizə bu şansı qazandırır. Mağazalara daxil olan müştəriləri 50% dək endirimlər də gözləyir.
İrşadda müştərilər həmçinin səhiyyə, təhsil işçiləri və tələbələr üçün mövcud olan kampaniyalardan da yararlana bilər. Digər kampaniya və yeniliklərdən xəbərdar olmaq üçün www.irshad.az saytını və sosial şəbəkələri izləyə bilərsiniz.
Elektronika, smartfon, məişət texnikası satışı üzrə ixtisaslaşan İrşad yeni mağazaları ilə əhatə dairəsini daha da genişləndirməyə davam edir. Şirkət məhsulları sərfəli şərtlərlə daha əlçatan etmək üçün cari ildə özünün yeni üslubda olan Tovuz, Şəmkir, Mingəçevir, Xaçmaz və Sabirabad mağazalarını da artıq müştərilərin istifadəsinə təqdim edib. Növbəti aylar ərzində Ağcabədi, İmişli, Cəlilabad rayonlarında da müştərilər öz mağazaları qarşılayacaqlar. Hazırda, Azərbaycanda 40 mağaza və təmir xidmət mərkəzi fəaliyyət göstərir ki, onlardan 23-ü Bakıda digərləri isə regionlarda yerləşir.