Bank of Baku Novruzda hər kəsi sevindirir!
(®️) Novruzun gəlişini xüsusi sevinc ilə qarşılayan Bank of Baku, bayramda müştərilərini sevindirəcək və onların üzünü güldürəcək bahar əhval-ruhiyyəli kampaniyalara start verir.
Belə ki, Novruz münasibətilə 15-20 mart tarixləri arasında Bank of Baku-ya müraciət edən HƏR KƏS 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini,
-KOMİSSİYASIZ;
-ENDİRİMLİ FAİZ şərtləri ilə əldə edə bilərlər.
Sığorta haqqının da olmadığı kredit kampaniyasından əmək haqqı və iş yerindən asılı olmayaraq HƏR KƏS faydalana bilər.
Qeyd edək ki, kampaniya çərçivəsində kredit əldə edən müştərilər növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyündən və İlboyu Qazandıran Kredit kampaniyasından da faydalanacaqlar.
Novruza özəl sərfəli şərtlərlə kredit əldə etmək istəyənlər, krediti bankın filiallarına yaxınlaşaraq, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq, WhatsApp-dan müraciət edərək (+99450) 447-00-55) və Onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən sifariş edə bilərlər.
Bank, Novruzda ölkənin ilk taksit kartı olan Bolkart sahiblərini də sevindirəcək. Belə ki,
-15-20 mart tarixlərində Bolkart taksit kartı ilə marketlərdə ümumilikdə min. 200 AZN-lik alış-veriş edən hər kəs 20 AZN CASHBACK;
-19-28 mart tarixlərində Bolkartın bütün “3-18 aya ödə partnyorlarında” alış-veriş edən müştərilər isə ödəniş müddətinə +3 AY HƏDİYYƏ qazanacaqlar.
Bolkart taksit kartını almaq istəyən şəxslər Bank of Baku-nun filiallarına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya və ya onlayn sifariş (www.bolkart.az/az/card-order) edə bilərlər.
Bank of Baku-nun elan etdiyi kampaniyalar haqqında ətraflı məlumatla Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, www.bankofbaku.com və ya www.bolkart.az saytına daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.