Bank Respublika mikro və aqro kreditlər üzrə 5%-dək FAİZ ENDİRİMİ elan edir!
(®️) Baharın gəlişi ilə mövcud biznesinizi böyütmək və yeni məqsədlərə çatmaq istəyirsiniz? Bunun üçün maliyyə dəstəyinə ehtiyacınız var? O zaman Bank Respublika Sizinlədir!
Ölkəmizdə real sektoru aktiv dəstəkləyən və sahibkarlığın inkişafına daim öz töhfəsini verən Bank Respublika, şəxsi biznes sahibləri üçün yeni kredit kampaniyasına start verir!
May ayının 1-dək davam edəcək kampaniya çərçivəsində banka müraciət edən sahibkarlar, mikro və aqro kreditlər üzrə 5%-dək FAİZ ENDİRİMİ əldə edə biləcək! Kreditin maksimal məbləği - 50 000 manat, müddəti isə 36 ay təşkil edir. Qeyd edək ki, kampaniya çərçivəsində kreditləri 11%-dən başlayan faiz dərəcəsi və 0% komissiya ilə əldə etmək mümkün olacaq.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər, krediti onlayn olaraq “Bank Respublika”nın rəsmi saytından, facebook səhifəsindən , eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 051 4 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək sifariş edə bilərlər.