Həftə içi: 09.00-dan 19.00-dək
Şənbə günləri: 10.00-dan 16.00-dək
Yeni rejimə keçid müştəriləri maksimal rahatlıqla təmin etməyə, eləcə də göstərilən xidmət keyfiyyətinin artırılmasına imkan verəcək. Yeni rejim çərçivəsində bank VTB (Azərbaycan)-ın filialları müştərilərə bütün növ bank xidmətlərini, o cümlədən cari hesabdan vəsaitin verilməsi, POS-terminal vasitəsilə əməliyyatların keçirilməsi, təcili pul köçürmələrinin göndərilməsi/alınması, cari hesabların açılması, plastik kartın sifarişi/verilməsi, depozit hesabların açılması və artırılması kimi xidmətləri göstərməyə davam edəcək.Filiallara kredit ödənişləri, kredit sifarişlərinin qəbul edilməsi və sənədləşdirilməsi, valyuta mübadiləsi, cərimə və kommunal ödənişlərin həyata keçirilməsi, ödəniş tapşırıqlarının, İnternet-bank və Mobil-banka qoşulmaq üçün ərizələrin qəbulu və s. xidmətlər üçün müraciət də etmək mümkündür.