PAŞA Bank biznes sahibləri üçün yeni mobil tətbiqi təqdim edir
(®️) Azərbaycanın aparıcı korporativ bankı, PAŞA Bank hüquqi şəxs və fərdi sahibkarlar üçün yeni “PAŞA Biznes” mobil tətbiqini təqdim edir. Bu tətbiqlə Android cihazı istifadə edən müştərilər PAŞA Bankın Onlayn Bank platformasında həyata keçirdikləri əməliyyatları artıq öz smartfonları vasitəsi ilə yerinə yetirə biləcəklər.
Beləliklə, “PAŞA Biznes” mobil tətbiqi sayəsində müştərilərin işlərindən anında xəbərdar olmaq, istənilən zaman və olduqları yerdə bank əməliyyatlarını həyata keçirmək imkanları yaranır. İndi yığılan hesabatlara nəzarət etmək, balansı yoxlamaq, ödəniş yaradıb onu təcili imzalamaq daha asan oldu!
“PAŞA Biznes” mobil tətbiqində hazırda mövcud olan funksionallıq:
Məlumat üçün bildirək ki, tətbiq hazırda yalnız Android cihazları üçün nəzərdə tutulub. “PAŞA Biznes” mobil tətbiqinin iOS istifadəçiləri üçün olan versiyası tezliklə istifadəyə veriləcək.