Hesab.az və “Bakcell”dən bol hədiyyəli Yeni il kampaniyası!
(®️)Azərbaycanda onlayn ödəmələr sahəsində lider olan Goldenpay/Hesab.az onlayn xidmətlər platforması ilə Bakcell şirkətinin birgə təqdim etdikləri yeni ilə özəl kampaniya ilə pulsuz dəqiqə, megabayt, ikiqat Hesab Koin və ya Bonuslar qazanacaqlar.
Bakcell və Hesab.az-ın birgə təqdim etdiyi kampaniyada 16 Dekabr - 05 Yanvar tarixləri arasında qeydiyyatlı şəkildə Hesab.az-dan Bakcell nömrələrin balansını artıran istifadəçilər iştirak edə bilər. Belə ki, “Ulduzum” kodu ilə edilən Bakcell ödənişlərində Hesab.az istifadəçiləri 2-QAT Hesab Koin və ya Bonuslar qazanacaq, həm də etdikləri ödəniş məbləğinə görə həmin an əlavə hədiyyə dəqiqə və ya megabayt qazana biləcəklər. Dəqiqə və megabaytlarla bayram günlərində yaxınlarını, sevdiklərini rahat təbrik edərək Hesab.az-ın bayram hədiyyəsindən yararlana bilərlər.
Kampaniya haqqında ətraflı:https://hesab.az/#/ulduzum
Hesab.az öz istifadəçilərini düşünərək onlara faydalı, qazandıran kampaniyaları etmək ənənəsini 2020-ci ilin sonunda da davam etdirmiş oldu.
Bayram günlərində sevdiklərinizlə əlaqənizin kəsilməməsi, bayramı borcsuz qarşılamaq üçün və sağlamlığınızı qorumaq üçün bütün ödənişlərinizi rahat, evdə çıxmadan Hesab.az-da etməyinizi tövsiyə edirik.
Hesab Koin “Qazananlar Klubu” çərçivəsində istifadəçilərə təklif olunan onlayn ödənişlər üçün nəzərdə tutulan Hesab.az-ın virtual məhsulu hesab olunur.
Məlumat üçün bildirək ki, “Qazananlar Klubu” Hesab.az-ın sadiqlik proqramı çərçivəsində təqdim etdiyi proqramdır və Hesab.az-da qeydiyyatlı olan yaxud yeni qeydiyyatdan keçən bütün istifadəçilər “Qazananlar Klubu”-na avtomatik qoşulurlar və ödənişləri müqabilində bonuslar toplaya və ya seçimi dəyişərək Hesab Koin qazana bilirlər. “Qazananlar Klubu” çərçivəsində istifadəçilər qazandıqları bonusları “Dərhal dəyiş” bölməsində sərfəli kampaniya və endirimlərə dəyişə bilirlər və ya növbəti ödənişləri üçün istifadə edə biləcəkləri Hesab Koinlər qazanırlar.
“Qazananlar Klubu”-nun yaxşı tərəflərindən biri də odur ki, istifadəçilər Hesab.az-da seçimlərini hər zaman dəyişə bilərlər, lakin qazandıqları bonuslar və Hesab Koinlər bu dəyişiklikdən heç bir şəkildə təsirlənmir .
Siz də, Hesab.az- ın sizlərə təmin etdiyi üstünlüklərdən yararlanaraq həyatınızı rahatlaşdırın.