Tam Yeni Elantra Cəsarətinizlə Seçilin!
(®️) “HYUNDAI” markasının Azərbaycanda rəsmi distributor “Auto Azerbaijan” şirkəti 30 il tarixi olan “Elantra” modelinin artıq 7-ci nəsli sayılan yeni modelini təqdim edir.
Sinifinin cəsarətli avtomobili sayılan tam yeni “Elantra” funksionallığı və texniki göstəriciləri ilə sinifində olan digər marka avtomobillərindən bir çox üstünlükləri ilə fərqlənir.
Öncəki modellə müqayisədə tam yeni Elantra -nın uzunluğu 30 mm, təkər bazası isə 20 mm daha uzundur. Seqmentindəki ən geniş avtomobillərdən birinə çevrilən Elantra’nın cəsarətli interyer və eksteryer görünüşü modelin həssas idman üslubunu əks etdirir. Radiator barmaqlığından başlayan futuristik eksteryer görünüşü özündə zərgər cizgiləri ilə tamamlanan aerodinamik xüsusiyyəti ilə fərqli görüntü yaradır. Təyyarənin “cockpit”ni xatırladan interyer dizaynı və idarəetmə və cihazlar paneli sürücüyə fərqli hisslər yaşadır. Müasir işıqlandırma sistemi ilə təchiz olunmuş ön və arxa fənərlər üzərindəki almaz cizgilərini xatırladan elementlər avtomobilin eksteryerinə tam fərli bir görünüş verir.
Müasir “Smart Streem Powertrain” sisteminə malik güclü mühərriki və NHTSA və NCAP üzrə 5* alan gücləndirilmiş gövdə və təhlükəsizlik sistemi avtomobildə səyyahət zamanı sizə tam güvən və əminlik vermiş olur. Nəzərinizə çatdıraq ki, avtomobil toqquşma performansında sinfinin lideridir.
Tam yeni Elantra güclü sport mühərrikə sahib olmasına baxmayaraq eyni zamanda da avtomobilin aerodinamikası hesabına yanacaq sərfiyyatı baxımından ekonomikdir.
Tam yeni Elantranın başlanğıc qiyməti 36 min 400 manatdır.
Daha ətraflı məlumat üçün http://www.hyundai.az/elantra2020/ linkə daxil ola, yaxud (012) 989 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.