Azərbaycan bankı yeni veb saytını təqdim edir
Azərbaycanın banklarından biri olan “Yelo Bank” www.yelo.az veb saytını yeniləyib.
Bankın yaydığı məlumatda bildirilir ki, yeni sayt müasir və parlaq dizaynı ilə seçilir. Müştəri yönümlü, funksional və rahat sayt “Fərdi”, “Biznes” və “Bank Haqqında” olmaqla 3 əsas bölmədən ibarətdir.
Bir-birindən fərqlənən fərdi və biznes müştərilər üçün uyğunlaşdırılmış interfeyslərdə məhsul və xidmətlərlə yanaşı, kampaniyalar, ən son xəbərlərə çıxış imkanı verən “Story” bölməsi, kredit, internet və mobil bankçılıq, valyuta konvertoru kimi faydalı alətlər, əmanət kalkulyatoru və digər faydalı keçidlər yerləşdirilib.
Müştərilərin rahatlığı üçün bank məhsullarının sifarişi maksimum sadələşdirilib və saytın istənilən səhifəsindən sifariş səhifəsinə keçid imkanı yaradılıb.
Bundan əlavə, rahat naviqasiya sistemi vasitəsilə istifadəçilər saytın istənilən bölməsinə bir kliklə keçə, axtardıqlarını tez tapa və detallı məlumat əldə edə bilər.