"Betta şirkəti Vətənə xidmət edən əməkdaşlarına və ailələrinə maddi kömək göstərəcək
“Betta” MMC təhlükəsizlik şirkəti ölkəmizin ərazi bütövlüyünü bərpa etmək məqsədilə elan olunan səfərbərlik ilə əlaqədar sılahlı qüvvələrin sıralarına cəlb olunmuş əməkdaşlarının iş yerlərini və əmək haqqısını saxlayacaq, lavə olaraq onların ailələrinə 500 azn məbləğində birdəfəlik yardım ayıracaq.
"Ölkəmizin və xalqımızın uzun illər ərzində səbrsizliklə gözlədiyi haqq savaşına qoşulan əməkdaşlarımız öz vətəndaşlıq borcunu uğurla yerinə yetirəcəklər və biz bütün əsgərlərimizə öz ailələrinə tezliklə qovuşmağını arzulayırıq.
Cəmiyyətimizin üzvü olaraq "Betta" şirkəti inanır ki, vətənimizin ərazi bütövlüyü, sərhədlərinin qorunması və suverenliyi naminə mübarizəyə qatılan bütün əsgər və zabitlərimiz sücayət nümayiş etdirməklə torpaqlarımızı düşmən qüvvələrdən azad edəcək və bayrağımızın Qarabağda dalğanması üçün qalib gələcəklər", - Şirkətin yaydığı məlumatda bildirilir.
Eyni zamanda, təhlükəsizlik sahəsində karyera qurmaq və peşəkar mühitdə çalışmaq istəyənlər [email protected] ünvanına şəxsi sənədlərini göndərə bilərlər.