Azərbaycan şirkəti işğaldan azad olunan torpaqlarımıza yükləri təmənnasız daşıyacaq!
166 Yükdaşıma və Logistika şirkəti işğaldan azad olunan torpaqlarımıza yükləri təmənnasız daşıyacağını bəyan edib. Bu barədə Marja-ya şirkətdən bildirilib.
“28 sentyabr 2020 – ci il – “Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Azərbaycan Respublikası Silahlı Qüvvələrinin Ali Baş Komandanı Cənab İlham Əliyevin rəhbərliyi altında atılan uğurlu addımlar nəticəsində işğalçı düşmən təxribatının qarşısı alınmışdır. Şirkətimiz hərbi təyinatlı texnikaların daşınması ilə dövlətimizin hər zaman yanındadır və Azərbaycan Ordusuna əlindən gələn bütün dəstəyi göstərir. Əminik ki, 30 ildir davam edən ədalətsizliyə ən yaxın zamanda son qoyulacaq. Öz növbəmizdə, 166 Yükdaşıma və Logistika şirkəti olaraq, doğma torpaqlarımıza qayıdan vətəndaşlarımızın yüklərinin təmənnasız olaraq daşınmalırını böyük məmnuniyyətlə həyata keçirəcəyik”, - 166 Yükdaşıma və Logistika şirkətinin baş direktoru Aqil Zeynalov qeyd edib.