Ən gözəl hədiyyə hansıdır?
(®️) Hədiyyə seçimi xoş əhval-ruhiyyə ilə müşayiət olunduğu qədər, həm də çox məsuliyyətlidir. Düzgün hədiyyə seçimi vaxt, zövq və fantaziya tələb edir. Üstəlik almaq istədiyimiz hədiyyə bəzən planlaşdırdığımız büdcəyə sığmaya da bilər. Məhz bu məqamda köməyimizə illərdir dəyişməyən aksiom gəlir – “Ən gözəl hədiyyə - Gül dəstəsidir!”. Hədiyyənizi gül dəstəsinin xeyrinə etsəz, nəinki seçiminizdə uduzmayacaq, həm də xərclədiyiniz vəsaitin bir hissəsini geri alacaqsınız! ExpressClub ilə!
ExpressClub tərəfdaşlar şəbəkəsinə daxil olan Merci Baku Flowers, Flora Gül, FlorenVille, Gallery, Garden.az gül salonlarında Expressbank-ın kartları ilə ödəniş edən hər kəs zövqlü gül buketi əldə etməkdən əlavə həm də 10%-dək cashback qazanacaqlar. Üstəlik, artıq Lilac Flower Boutique və Lalələr Flower Boutique gül salonları da bankın tərəfdaşlar şəbəkəsinə qoşulmaqla müştərilərə cashback sevincini yaşatmağa başlayıb. Siz də bu fürsətlərdən yararlanmaq və kartı onlayn sifariş etmək üçün https://www.exb.az/orders/cards/expresso-card/ linkinə keçid ala bilərsiz!