Hesab.az-dan Visa Kart sahiblərini sevindirən kampaniya!
(®️) Hesab.az hazırda onlayn ödəniş sahəsi üzrə rəqibləri arasında fərq yaratmağı bacarır və günün tələbinə uyğun olaraq yeniliklər etməyə, təkmilləşdirmə işlərinə davam edir.
İstifadəçi məmnuniyyətini təmin etmək və istifadəçilərinə daha yaxşı xidmət göstərmək həmişə şirkətin fəaliyyət mərkəzində dayanmışdır. Bu səbəblə Goldenpay-Hesab.az istifadəçilərinin onlayn ödəyərək əlavə olaraq hədiyyə qazanacağı kampaniyalar etmiş və müxtəlif böyük şirkətlərlə əməkdaşlıqlar həyata keçirmişdir.
Hesab.az Visa ilə birlikdə böyük bir əməkdaşlığa başladı. Qeyd edək ki, əməkdaşlıq iki ay ərzində mərhələli şəkildə olmaqla davam edəcək. İlkin olaraq 1-15 aprel tarixlərində baş tutacaq əməkdaşlıq əsasında Hesab.az istifadəçilərinə olduqca faydalı kampaniya təklifi ilə əməkdaşlığa başlayan şirkətlərin əsas məqsədi insanların onlayn ödənişlərə qarşı marağını artırmaq, onları həm asan yolla ödəniş etməyə, həm də hədiyyə qazanmağa sövq etməkdir. Məlumat üçün qeyd edək ki, kampaniyada Hesab.az-da qeydiyyatlı olaraq ödəniş edən bütün istifadəçilər iştirak edə bilər. Belə ki, 150 AZN və yuxarı bütün ödənişlərini( Bank, sığorta, bilet alışı istisna olmaqla) istənilən Visa kart ilə ödəyən ilk 2000 nəfər dəyərli hədiyyə qazanacaq. Kampaniya haqda ətraflı məlumat: https://bit.ly/3bAYjCi
Eyni zamanda, Hesab.az Visa kartı olmayan və kampaniyada iştirak etmək istəyən istifadəçilərə də, əla fürsət təqdim edir. Belə ki, Xalq Bank ilə əməkdaşlığa əsasən 1-15 aprel tarixlərində Visa kartı olmayan istifadəçilər Hesab.az üzərindən müraciət formunu dolduraraq Xalq Bankdan pulsuz Visa Gold və Visa Classic kartı əldə edə biləcəklər. Müraciət formu: https://bit.ly/39Acfv5
Bildiyiniz kimi, hazırda bütün dünyada davam edən Koronavirus pandemiyası ilə bağlı ölkəmizdə də qabaqlayıcı tədbirlər görülür, insanların vacib olmadıqca evlərini tərk etməmələri, evdə qalaraq özərinin və başqalarının sağlamlığını qorumaları tövsiyyə olunur. Bu səbəbdən Hesab.az olaraq bu məsələyə həssas yanaşaraq istifadəçilərin kampaniyada qazandıqları hədiyyələri əldə edə bilmələri üçün hədiyyələrin əldə etmə tarixlərini 1 Maydan 15 İyun olmaqla təyin etmək qərarına gəldi.