“NEPTUN” supermarketi qapınıza gətirir - ASAN SİFARİŞ, BOL ÇEŞİD
(®️) Son aylar Koronavirus (COVID-19) pandemiyasının yayılması ilə bağlı ölkəmizdə həyata keçirilən təxirəsalınmaz tədbirlər dünya üçün model olaraq qəbul edilməkdədir. Belə bir həssas dönəmdə əhalinin əsas ərzaq ehtiyacının ödənilməsində innovative və interaktiv texniki alətlərin tətbiq edilməsi mövcud social çətinliklərin daha formada dəf edilməsinə xidmət etmiş olur.
Saytımız pandemiya dövründə əhalinin əsas ərzaq ehtiyacını qarşılayan supermarketlərin fəaliyyətini, tətbiq etdikləri yenilikləri və onların əhali üçün əlçatanlığını araşdırıb. Bu sahədə ilk və kompleks addımlar atan "Neptun Supermarketlər Şəbəkəsi” mövcüd vəziyyətdə daha çevik addımları ilə fərqlənməyi bacarıb.
"Supermarket Qapınıza Gəldi!”devizi altında reallaşan tədbirlər planı özündə unikal funksiyaları birləşdirir (red: videotəlimat əlavə edilib). Online sifariş saytı, onlineneptun.az gücləndirilmiş iş rejimi ilə əhalinin xidmətinə verilib. Artıq marketə getmədən, kassada növbə gözləmədən, hər kəs istədiyi məhsulun sifarişini onlineneptun.az saytına daxil olaraq verə bilər. Asan sifariş, bol çeşid, gigiyenik çatdırılma supermarket tərəfindən təmin edilir.
Məlumat üçün qeyd edək ki, ölkədəki supermarketlər arasında yeganə online alış-veriş saytı olan onlineneptun.az saytı 3 ildir fəaliyyət göstərir. Bütövlükdə, 25000-dən artıq müxtəlif növ çeşidli məhsullar onlineneptun.az proqramına inteqrasiya olunub və bütün kampaniyalar, aksiyalar, endirimlər, bonuslar, ən əsası QİYMƏTLƏR online sifariş zamanı eynidir və keçərlidir.