E-Pul.az və Visa #EvdəQalNağdsızÖdə kampaniyasını elan etdi
E-Pul.az və Visa elektron ödəniş platforması #EvdəQalNağdsızÖdə kampaniyasına başladığını elan etdi.Kampaniya E-Pul.az platformasının bütün istifadəçilərinə evdən çıxmadan lazımi ödənişləri tez və təhlükəsiz şəkildə həyata keçirmək və koronavirusun yayılmasına qarşı mübarizəyə töhfə vermək üçün hazırlanmışdır.
Kampaniya çərçivəsində E-Pul.az platformasında Visa kartı ilə edilən hər əməliyyatdan 0,25 AZN istifadəçilərdən əlavə məbləğ tutulmadan Prezident İlham Əliyevin sərəncamı ilə yaradılan “Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fondu"na köçürülür.
Qeyd edək ki, kampaniyada həm qeydiyyatdan keçmiş, həm də qeydiyyatdan keçməmiş istifadəçilər iştirak edə bilərlər.
Kampaniya aprelin 3-dən 30-dək keçiriləcəkdir.
"COVID-19 pandemiyasından qaynaqlanan qeyri-müəyyənlik şəraitində, Visa-nın əsas vəzifəsi işçilərin təhlükəsizliyini və qorunmasını və dünyadakı tərəfdaşların hərtərəfli dəstəyini təmin etmək, habelə dünyanın bütün iştirakçıları və istehlakçıları üçün ödəniş ekosisteminin sabit fəaliyyətini qorumaqdır. Bu çətin zamanda koronavirusla mübarizənin başında duran Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fondu kimi təşkilatlara kömək üçün təcili addımların vacibliyini də dərk edirik.
Ümid edirik ki, E-Pul.az ilə birgə kampaniyamız lazımi əməliyyatları həyata keçirməklə azərbaycanlıların evdə qalmalarına imkandan əlavə, həm də bu vəziyyətin nəticələrinə qarşı mübarizəyə töhfə verməkdir. " Qafqaz regionu üçün Visa regional meneceri Kristina Doroş qeyd etmişdir.
#EvdəQal çağırışına qoşularaq, E-Pul.az vətəndaşların təhlükəsizliyini təmin etmək üçün nağdsız ödənişlərin artırılmasına yönəlmiş tədbirləri sürətləndirdi. E-Pul.az platformasının geniş imkanlarından faydalanaraq istehlakçılar evlərindən çıxmadan zəruri ödənişləri tez və təhlükəsiz şəkildə onlayn olaraq edə bilərlər.
E-Pul.az innovativ onlayn platformasını təqdim edən "PaySis" MMC 2014-cü ilin avqust ayında yaradılıb. E-Pul.az sistemində müxtəlif kommunal, stasionar və mobil rabitə, internet, bank kreditlərinin ödənişi, onlayn sığorta və sair xidmətlərin alışı/ödənişi mümkündür.
E-Pul.az mobil əlavəsini yükləmək üçün aşağıdakı linklərə daxil ola bilərsiniz: