IOS və Android istifadəçiləri “Hesab.az” mobil tətbiqini həm AppStore, həm də Google Play-dən yükləyə bilərlər.
Hesab.az Android: http://bit.do/hesabazandroid
Hesab.az IOS: http://bit.do/hesabazios
Məlumat üçün qeyd edək ki, “Masterpass” platforması “Mastercard”ın qlobal olaraq təqdim etdiyi, bir toxunuşla sürətli və təhlükəsiz ödəniş həllidir. “Masterpass”la kart məlumatları təhlükəsiz şəkildə “Mastercard” tərəfində yadda saxlanılır. Kart məlumatları “Masterpass”a sadəcə bir dəfə daxil edilir və bundan sonra hər ödəniş zamanı məlumatı yenidən daxil etməyə ehtiyac qalmır.
Bununla belə hazırda Hesab.az web səhifəsi və mobil görünüşündə (www.hesab.az , m.hesab.az) davam edən Masterpass kampaniyasında istifadəçilər 31 Dekabradək kommunal, internet, mobil, stasionar telefon, kabel TV, Naxçıvan ödənişlərini MasterCard və Maestro kartları ilə Masterpass vasitəsilə edilən minimum 20 AZN məbləğində ödənişlərini yerinə yetirən istifadəçilər dərhal 3 AZN endirim əldə edir.
Masterpass kampaniyasında hər bir kart və mobil nömrə ilə kampaniyada yalnız 1 dəfə iştirak etmək mümkündür.
Hesab.az-da keçirilən “Masterpass” kampaniyası çərçivəsində ilk 3000 nəfər endirim əldə edə bilər. Və bu sayın artıq yarısından çoxu qaliblər siyahısındadır. Siz də elə indi Hesab.az platformasında Masterpass kampaniyasına qoşulun və endirim əldə edin.
Kampaniya haqqında detallarla buradan əldə edə bilərsiniz: https://hesab.az/#/masterpass
Hesab.az-da edilən yeniliklərdən ən birinci xəbərdar olmaq üçün Hesab.az-ı sosial media kanallarında ( https://www.facebook.com/hesabaz/ , https://www.instagram.com/hesabaz/ ) izləməyi unutmayın.