Yeni avtomobil 6915 manat ilkin ödənişlə
(®) Volkswagen Polo Sedan Comfortline üçün yeni kredit və lizinq şərtləri tətbiq olunur.
Beləki, artıq 2019-cu il Yeni Polo Sedan avtomobillərinə 6915 AZN-dən başlayan ilkin ödənişlə sahib ola bilərsiniz. Hazırda Polo Sedan Comfortline avtomobili çox əlverişli şərtlərlə - 27000 manata deyil, cəmi 25000 manata təklif olunur.
Yeni lizinq şərtlərinə əsasən, ilkin ödəniş minimum 20% olmalıdır, qalan məbləğin üzərinə cəmi 18% illik gələcək. Əvvəlki şərtlərdə bu rəqəmlər analoji olaraq 25% və 22% idi. Bundan əlavə ilkin ödənişə daxil olan xərclərdə də dəyişikliklik və güzəştlər var. Beləki, kasko sığorta artıq bütün lizinq müddətinə güzəştli şəkildə hesablanacaq. Beləliklə Polo Sedan Comfortline avtomobilinə sahib olmaq üçün 3 illik, ayda 724 AZN ödəyəcəksiniz, ilkin ödəniş bütün xərclər və kasko sığorta ilə birlikdə 7565 AZN olacaq. 5 illik ayda 508 AZN ödəyəcəksiniz, ilkin ödəniş bütün xərclər və kasko sığorta ilə birlikdə 8115 AZN olacaq.
Kredit şərtlərində də müəyyən güzəştlər və dəyişikliklər var. Artıq kredit məbləği illik 18%-dən 16%-ə endirilmişdir. Lizinqdən əsas fərq ilkin ödəniş məbləğinin avtomobilin qiymətinin 50%-i məbləğində olmasıdır. Bundan əlavə, avtomobil də tam olaraq müştərinin adına keçirilir. 2 illik kredit zamanı aylıq 624 AZN ödəyəcəksiniz, ilkin ödəniş bütün xərclər daxil olmaqla 14513 AZN-dir. 3 illik kredit zamanı aylıq ödəniş cəmi 440 AZN-ə düşür, bu zaman ilkin ödəniş isə 14803 AZN olacaq. İlkin ödənişə bütün qeydiyyat xərcləri və sığorta daxildir.
Kampaniya məhdud sayda avtomobil üçün nəzərdə tutulub və qısa müddətlidir.
Daha ətraflı məlumat və sifariş üçün şəhər telefonlarından *7788 ilə əlaqə saxlaya və ya Volkswagen Bakı Məkəzinə yaxınlaşa bilərsiniz.