İşiniz dayanmasın!
(®) PAŞA Bank Neft və Qaz sənayesi müəssisələri ilə əməkdaşlıq edən şirkətlər üçün eksklüziv biznes krediti təklif edir.
Bu kreditlə Siz şirkətinizin nağd pul axınını davamlı edərək əmək haqqlarını ödəyə, xərclərinizi qarşılaya və biznesinizi inkişaf etdirə bilərsiniz.
Məhsul fərdi sektora aid Neft-Qaz şirkətləri və onların təchizatçıları üçün nəzərdə tutulub. Təchizatçı, podratçı, tərəfdaş, distribyutor olmağınızın və ya hansı növ xidməti təchiz etdiyinizin fərqi yoxdur - bu kredit nağd vəsaitə olan ehtiyacınızı təmin edəcək.
Bu tip maliyyələşmənin əsas üstünlükləri adi kreditdən daha sərfəli faizlə olması, iki iş günü ərzində və girovsuz icra olunması, carı təchizatların və biznes xərclərinin vaxtında ödənilməsini təmin etməsidir.
Daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün bu linkə keçid edə bilərsiniz: https://www.pashabank.az/sme_banking/az/factoring_campaign