Daha çox pul, daha çox imkan deməkdir!
® Müştərilərinin arzu və istəklərinə hər zaman xüsusi həssaslıqla yanaşan Expressbank nağd pul krediti üzrə maksimal məbləği 25.000 AZN-dən 30.0000 AZN-dək qaldırdı.
İllik faiz dərəcəsi 17%-dən başlamaqla təklif olunan nağd pul kreditləri müştərilərə arzularına daha yaxın olmaq üçün geniş imkanlar yaradacaq. Üstəlik, kreditlərin 48 ayadək ödəniş müddəti müştərilərə aylıq ödənişlərini daha səmərəli idarə etməyə imkan verəcək.
Bütün bunlardan əlavə, müştərilərin əmək haqqılarından asılı olaraq onlara verilə biləcək zaminsiz kredit məbləğləri də artırılmışdır. Belə ki, müştərinin aylıq məvacibi 1 000 AZN-ə qədər olduqda əmək haqqının 10 mislinədək (səhiyyə və təhsil işçiləri üçün 15 mislinədək), məvacibi 1000 AZN-dən artıq olduqda isə 20000 AZN-dək nağd kreditin verilməsi üçün zamin tələb olunmayacaq.
Banka yaxınlaşan istənilən müştəri kreditini sürətli şəkildə rəsmiləşdirib elə həmin gün nağd pulunu əldə edir. Bununla yanaşı nağd pul kreditindən faydalanmaq istəyən, lakin iş saatlarında banka yaxınlaşa bilməyən müştərilər şənbə günləri saat 10.00 - dan 15.00- dək Bakıda Nəsimi və Əhmədli, Sumqayıt şəhərindəki filial, bölgələrdə isə Gəncə, Mingəçevir və Bərdə şəhərlərindəki filiallarda kredit sifarişlərini rəsmiləşdirə bilərlər. Krediti həmçinin https://www.expressbank.az/loans/cash-loans onlayn sifariş etmək də mümkündür.