- İllik faiz dərəcəsi – 17%-dən başlamaqla
21 - 31 oktyabr tarixlərində keçiriləcək kampaniya müddəti ərzində bütün energetiklərimiz istənilən Expressbank filialına yaxınlaşaraq zaminsiz və girovsuz əmək haqqının 10 mislinədək kreditini komissiyasız əldə edəcəklər!
İş vaxtı banka yaxınlaşa bilməyən müştəriləri də unutmadıq! Belə ki, şənbə günləri saat 10.00 - dan 15.00- dək Bakıda Nəsimi və Əhmədli, Sumqayıt şəhərindəki filial, bölgələrdə isə Gəncə, Mingəçevir və Bərdə şəhərlərindəki filiallarda müştərilərimiz komissiyasız kredit sifarişlərini rəsmiləşdirə bilərlər. Həmçinin filiala gəlmədən də krediti növbəti linkdən online sifariş etmək mümkündür: https://www.exb.az/loans/cash/
Əldə edilən kreditin rahat ödənişini, müştərilər Expresspay ödəniş terminalları vasitəsi və ya onlayn qaydada şəxsi kabinet ilə asanlıqla reallaşdıra bilərlər.