Azercell ilə ən sevilən filmləri izləmək artıq daha asandır!
(®) Ölkənin rəqəmsal həllər təqdim edən lider mobil operatoru Azercell abunəçilərini müasir dövrün trendlərinə uyğun xidmətlərlə sevindirir.
Texnoloji yeniliklərin tətbiqi vasitəsilə abunəçilərinə ən yaxşı müştəri təcrübəsi yaşatmağı hədəfləyən Azercell ilə film seyr etmək artıq çox asandır.
Belə ki, Azercell-in təklif etdiyi “İVİ” xidməti istənilən zövqə uyğun 100 000-dək filmi məkandan asılı olmayaraq, yüksək keyfiyyətdə izləmək imkanı verir.
“İVİ” xidmətindən günlük istifadə haqqı 0.40 AZN, aylıq abunəlik isə 5.99 AZN təşkil edir. Günlük abunəlik üçün GUN, aylıq abunəlik üçün AY açar sözünü 3333 qısa nömrəsinə göndərmək kifayətdir. “İVİ” –yə ilk dəfə qoşularkən, günlük abunəliyi seçən istifadəçilər 7 gün, aylıq abunəliyi seçən istifadəçilər isə 14 gün müddətində xidmətdən ödənişsiz istifadə edə biləcəklər. iOS və Android əməliyyat sistemlərini dəstəkləyən “İVİ” tətbiqini Applestore və ya Google Play vasitəsilə yükləmək mümkündür. Məlumat üçün bildirək ki, müxtəlif janrlarda filmləri özündə cəmləyən bu xidmət eyni zamanda 5 müxtəlif cihazda, ən əsası isə, reklam olmadan filmləri seyr etmək imkanı verir.
Tətbiqi yüklə və ödənişsiz istifadə imkanından faydalanmağa tələs!
Azercell ilə rəqəmsal dünyanın ən son trendləri artıq daha əlçatandır!
Xidmət barədə ətraflı məlumat https://www.azercell.com/az/personal/services/partner_services/ivi/ səhifəsində qeyd edilib.