BirKart-dan təhsil işçilərinə bayram fürsəti!
(®) Kapital Bank 5 oktyabr – müəllimlər günü münasibətilə yeni aksiya təqdim edir. Aksiyadan həm yeni BirKart alan, həm də artıq BirKart-ı mövcud olan təhsil işçiləri bəhrələnə bilər.
BirKart-ı olan, eləcə də kampaniya dövründə BirKart əldə edən təhsil işçiləri, partnyorlar siyahısında olan geyim, aksesuar, ayaqqabı, dəftərxana və kitab mağazalarında taksitlə alış-veriş edən zaman bank tərəfindən 5% cashback qazanacaq, BirKart Miles kart sahibləri isə 3 qat millər toplayacaqlar. Aksiya 31 oktyabr 2019-cu il tarixinədək davam edəcək.
BirKart haqqında ətraflı məlumat üçün www.birkart.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook səhifəsinə www.facebook.com/birkart.az müraciət edə bilərsiniz. BirKart sifarişi üçün həmçinin 8196 qısa nömrəsinə və ya (+994 51) 250 99 99 nömrəsinə WhatsApp vasitəsilə müraciət etmək olar. Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank, 100 filialı və 13 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir.