"Rabitəbank" nağd pul kreditinin komissiya faizini 0-a endirdi!
(®) Yayın komissiyasız fürsəti!
"Rabitəbank" Yay Kampaniyasına olan onlayn müraciətlərin komissiya faizini 0-a endirdi!
"Rabitəbank" bu yayın komissiyasız fürsətini müştərilərinə təqdim edir! Artıq illik cəmi 18%-dən başlayaraq, 15000 manata qədər nağd pul kreditini “Yay Kampaniyası” çərçivəsində, onlayn kanallar ilə müraciət edən hər bir müştəri kreditini 0% komissiya ilə əldə edəcək. Bu fürsət, 15 sentyabr tarixinədək yararlıdır.
Onlayn müraciəti, "RabitabankBot"dan istifadə edərək "Telegram" və "Facebook" messencer vasitəsi ilə, www.133.az saytına daxil olaraq nağd pul kreditini sifariş edə bilərsiniz. Vaxt itirmədən, Rabitəbankın Yay kampaniyasından istifadə etməyə tələsin! Daha ətraflı məlumat üçün: http://bit.ly/yay_kampaniyasi
"Rabitəbank", 23 filial və 2 şöbə və 65 ATM-i ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın bütün xidmət və məhsulları haqqında ətraflı məlumat üçün bankın www.133.az saytına, telegram və facebook messencer üzərindən @RabitabankBot-a daxil olmanız və yaxud 133 qısa nömrəsinə zəng etməniz kifayətdir.