BirKart-la təhsil haqqını hissə-hissə ödəmək imkanı!
(®) Sosial yönümlü fəaliyyətinə uyğun olaraq, ölkədə təhsil sahəsinin inkişafına və bir sıra iri layihələrin keçirilməsinə dəstək olan Kapital Bank növbəti yeniliyini müştərilərə təqdim edib. Azərbaycanda ilk dəfə keçirilən aksiya BirKart taksit kart sahiblərinə şamil olunur.
Şərtlərə görə, 10 oktyabr 2019-cu il tarixinədək, ADA Universitetində ödənişli əsasla təhsil alan tələbələr illik təhsil haqqını 12 aylıq taksitlə (bərabər hissələrlə) ödəyə bilərlər. Ödənilən məbləğə heç bir komissiya və ya əlavə faiz hesablanmır. Ödənişi həyata keçirmək üçün universitetin internet saytında olan müvafiq bölməyə daxil olmaq (www.online.ada.edu.az/payment) və tələb olunan BirKart göstəricilərini qeyd etmək lazımdır.
Ödəniş zamanı BirKart CashBack kartına məbləğin 1,5%-i geri qayıdacaq, BirKart Miles kartı üçün isə hər 1 manat 1 mil olaraq hesablanacaq. Məlumat üçün bildirək ki, yaxın zamanlarda digər ali məktəb və kolleclərlə də analoji aksiyalar təşkil olunacaq.