(®) Audi Bakı Mərkəzi Q7 modellərinə xüsusi endirim kampaniyasına start verib.
Bu kampaniya çərçivəsində Avqustun sonuna kimi Audi Q7 modelinə endirimlərdən faydalanaraq yayın son ayında səyahətlərinizi premium krossoveriniz ilə gerçəkləşdirə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, Audi Q7 Azərbaycana modeli 3 modifikasiyada təqdim olunur və hər modikasiyaya bu endrimlər tətbiq olunub: 45 indeksində olan Comfort və Business modellər 2.0 L mühərriyə və 252 at gücünə malikdirlər, sürətlənmələri isə cəmi – 6.9 saniyəyə baş verir. 55 indeksində olan Q7 3.0 L. həcmində mühərriyə və 333 at gücünə malikdir, sürətlənməsi cəmi 6.1 saniyəyə baş verir. Audi-nin imza xüsusiyyəti “quattro” hər üç modeldə aktivdir.
Hər üç komplektasiyanın fərqli opsiyaları var, bu opsiyaların tam siyahısı keçən il yenilənən www.audi.az saytında təqdim olunub. Müştərinin istəyi və büdcəsindən asılı olaraq dəyişə bilər. Üstəlik hər Q7 modelinə düz 5 il zəmanət verilir.
Endirim barədə ətraflı məlumat almaq üçün Audi Bakı Mərkəzi ilə birbaşa əlaqə saxlaya bilərsiniz.